Lyžařský výcvik 17.02. - 24.02.2018

17.02.2018
Lyžařský výcvik 17.02. - 24.02.2018

jarní prázdniny, Itálie, děti BEZ rodičů (tábor)

Residence MARILLEVA 900

Lyžařský tábor pro děti od 6 let do 15 let

v případě, že chcete do Itálie vyrazit se svým dítkem, popř. vzít s sebou i mladší dítě, přihlaste se na speciální pobyt pro "rodiče s dětmi" zde....

Děti budou rozděleny do skupinek dle svých lyžařských dovedností. Každý oddíl bude mít svůj specifický denní režim dle výkonnosti celého družstva. Vícepokročilé děti budou na sjezdovkách více hodin denně, než mírně pokročilé dětičky. Budou mít kratší pauzy. Zkrátka vše na míru s ohledem na všechny děti v družstvu. Reflexní vesty podmínkou, dle nich i rozdělujeme oddíly, abychom se poznali na svahu. Do výuky zařazujeme i různé hry na svahu, slalomy, závody apod. Děti se mohou těšit i na diplomy a odměny. Lyžařští instruktoři mají vždy licenci (certifikát). Nechybí ani zdravotník. Mladším dětem "nahradíme" večer před spaním i maminku - pohádky na dobrou noc,...., pomáháme sušit oblečení, zapínat lyžáky, každý den rozdáváme pohledy od Vás, rodičů, (které nám předáte už u autobusu). Puberťáky "držíme na uzdě" :-), v případě dotazů pište na novinky@dovolenabeznudy.cz

- široké přehledné sjezdovky, ne jako v Čechách, kde stojíte 30 min frontu a ani si nezajezdíte ....

je situovaná v centru lokality Marilleva 900 – výborná pozice – přímo vedle kabinové lanovky, která Vás dopraví do Marillevy 1400 – kde začínají sjezdovky a další lyžařské vleky lokality Marilleva – Folgarida – během 5/6 minut, k dispozici přes 140 Km sjezdovek, lanovkami a sjezdovkami spojenými s Madonnou di Campiglio a Pinzolo.

Milovníci sportu a života na čerstvém vzduchu najdou v Marillevě 900 velikou tělocvičnu pod širým nebem. Marilleva 900, je umístěna strategicky, nabízí rychlé propojení s ostatními turistickými  středisky a možnost příjemných procházek, tonifikovat tělo s nordic walking anebo vyzkoušet některé s exkurzí ve vyších nadmořských polohách. V přírodním parku Parco Nazionale dello Stelvio, ve Val di Pejo a Val di Rabbi, poblíž Madonny di Campiglio a v přírodním parku Parco Naturale Adamello Brenta…a tohle všechno na dosah několika desítek kilometrů. Pozice opravdu Smart! V zimě je aktivní 8 km dlouhá běžecká dráha, ale pokud milujete sjezdování, stačí pár kroků od našich ubytovacích zařízení a kabinová lanovka do Marillevy 1400 Vás za pár minut vyveze přímo na sjezdovky a můžete se vrhnout do dne plného zábavy na snowboardu, na lyžích nebo na sáňkách.

Termín:

17.02. - 24.02.2018
(prázdniny tato města:
Kroměříž, Uherské Hradiště, Vsetín, Zlín, Praha-východ, Praha-západ, Mělník, Rakovník, Plzeň-město, Plzeň-sever, Plzeň-jih, Hradec Králové, Teplice, Nový Jičín)


DOPRAVA:

- skupinová busem z Prahy a zpět
(s dětmi budeme cestovat přes noc, aby co nejvíce času prospaly - orientačně ve 23 h odjezd z Prahy, cesta BEZ přestávek busem trvá cca 10 hodin, s přestávkami o něco déle)

Stravování:

- plná penze + pitný režim

Cena:

Cena 9.990Kč / týden / 1 os. (záloha 50%)

UBYTOVÁNÍ

info o apartmánech:

zde

zde

zde


Cena nezahrnuje:

ložní prádlo a ručníky (děti s sebou vlastní)

pobytovou taxu – 0,70 euro / 1 os. den (kromě dětí do 14 let)

vlekovné (bude vybíráno zálohou při předání dětí u autobusu)

pojištění storno a léčebných výloh 66Kč / 1 den / 1 os.

svačinky (dejte dětem vlastní formou sušenek, co si mohou vzít na svah do kapsy)

jarní prázdniny, Itálie, děti BEZ rodičů (tábor)

Mám zájem